Previous Next

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W CESENATICO z wycieczkami do Wenecji, Cesenatico i do parku wodnego Atlantica

Cesenatico to miejscowość położona w północno-wschodniej części Włoch nad brzegami Adriatyku. Długie piaszczyste plaże, ciepłe morze, temperatury sięgające 35 stopni, a wieczorami liczne atrakcje – wszystko to na długo pozostanie w waszej pamięci.

Miejsce idealne dla turystów chcących intensywnie spędzić wakacje (liczne tawerny, bary, dyskoteki, trattorie, winiarnie, centra sportowe, ATLANTICA - najsłynniejszy na terenie północnych Włoch park wodny). Na terenie miasta odbywają się lokalne imprezy kulturalne, koncerty, degustacje lokalnych potraw, a wieczorem starówka miasta tętni życiem. Morze Adriatyckie, włoski temperament, włoska moda i ulica, charakterystyczne włoskie jedzenie stanowią gwarancją wielu niezapomnianych wrażeń. Kto nie widział Cesenatico, niech tu koniecznie zajrzy- kto był, ten chętnie powraca.

Cena: 1950 zł

HOTEL ZEN ***
Komfortowy, 3-gwiazdkowy hotel usytuowany 500 m od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-osobowych, nowocześnie urządzonych, wszystkie z łazienkami i prysznicami. Hotel oferuje  taras, basen oraz 3 wanny z hydromasażem i podgrzewaną wodą. Hotel Zen udostępnia pokoje z bezpłatnym WiFi. Codziennie rano w hotelu serwowane jest śniadanie w formie bufetu składające się z potraw na słodko i na słono, obiady i kolacje serwowane, wyśmienita kuchnia włoska.


Drukuj   E-mail