Previous Next

MAZURSKA PRZYGODA

RAMOWY PROGRAM:

1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach porannych (ok. 6:00). Przejazd na Mazury, do Olsztynka (trasa 470 km, ok. 8 godzin jazdy, regulaminowe przerwy czasu pracy kierowcy co ok. 3 godziny). Przyjazd do ośrodka, obiad. Zakwaterowanie i zajęcia integracyjne – zabawa na urządzeniach rekreacyjnych – wyścigi w wielospodniach, wielonartach, czyli wszystko to co pozwoli zintegrować młodzież już od pierwszych chwil pobytu na Mazurach. Następnie zajęcia w parku linowym. Będziecie mogli poznać różne rodzaje węzłów stosowanych na wysokościach, pokonać swój lęk i zostać królem przestworzy! W trakcie zajęć odbędzie się konkurs na najdokładniejsze przejście jednej z tras parku. Kolacja. Odpoczynek i nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie, a po nim zapraszamy na wyprawę kajakową po jeziorze. Poznamy piękno mazurskiego krajobrazu i wypłyniemy na mazurskie wody. W planach mini regaty i tor sprawnościowy, a wszystko pod okiem ratownika wodnego. Następnie zapraszamy do Indiańskiej osady. Wraz z członkami plemienia spróbujemy odnaleźć wodza i stoczymy pojedynki z innymi plemionami – krótko mówiąc czeka nas super zabawa w indiańskim stylu. Obiad w ośrodku. Po południu zajęcia na krytym basenie – aqua aerobik przy tanecznej muzyce. Chwila odpoczynku i kolacja w formie ogniska. Nauczymy się kultowych mazurskich piosenek biesiadnych i weźmiemy udział w zabawach ogniskowych. Nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Dzisiejszą przygodę rozpoczniemy grą terenową Wyspa Skarbów! Wraz ze swoją klasą wyrusz w pełną przygód wyprawę po tajemniczy skarb. Aby do niego dotrzeć, będziecie musieli rozwiązywać zagadki, które przygotuje dla was Wyrocznia. Obiad. Po południu zapraszamy na warsztaty z pierwszej pomocy. Nauczymy się jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej w wypadku, weźmiemy udział w mini grze ratowniczej i wspólnie zbudujemy nosze z materiałów dostępnych w lesie. Kolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie, a po nim zapraszamy na zajęcia łucznicze. Pod okiem instruktora poczujesz się jak Robin Hood i nauczysz strzelać z łuku. Czas na korzystanie z infrastruktury obiektu. Obiad. Po obiedzie nauczymy się odnajdywać wyznaczone punkty na pomocą mapy i kompasu podczas marszu na orientację. Celem wyzwania jest odnalezienie wszystkich punktów i ukrytych w lesie specjalnych lampionów. Kolacja. Wieczorem pożegnalna dyskoteka lub wieczór z karaoke do wyboru.

5 DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd do OLSZTYNA. Zwiedzanie miasta zaproponujemy w bardzo nietypowej formie gry miejskiej. Szukając charakterystycznych budowli w mieście poznamy jego zabytki i atrakcje. Po zwiedzaniu chwila czasu wolnego i wyjazd w drogę

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Drukuj   E-mail